Etsi tuotteita

 
 


  06 - 4333888
  06 - 4331049
 
varasto@koneita.com

  Janne Lillvis
  050 - 4052031
 
janne.lillvis@koneita.com

  Sami Kulju
  050 - 3266063
 
sami.kulju@koneita.com

  Jukka Valkama
  040 - 7720759
  jukka.valkama@koneita.com

  Toimitusjohtaja:
  Tuomas Tukeva
  040 - 4555302
 
tuomas.tukeva@koneita.com

  Huolto (työstökoneet)
  huolto@koneita.com
  040 - 0476692


  Radiolaitemyynti:
 
  Jyrki Nieminen
  040 - 8273811
 
jyrki.nieminen@koneita.com
Tilaa
uutiskirje!
Tilaa
katalogi!

Nova CBS-315 - Sirkkeli

CBS-315 Sirkkeli
2,2 kW / 230 V / 2880 rpm
90° 90mm / 45° 50 mm
315 mm / reikä 30 mm
0-45°
550 x 800 mm
550 x 800 mm
60 kg


Tekniset tiedot
Moottori
Sahauskapasiteetti
Terän koko
Terän kallistus
Pöydän koko
Lisäpöytä / sivulle tai päätyyn
Paino


Etusivu  >  Sirkkelit  >   Nova CBS-315 - Sirkkeli
Huippulaatuinen pöytäsaha vaativaan käyttöön. Tämä malli on varustettu isolla lisäpöydällä sekä pyörillä. Voit ottaa mukaan työmaalle tai siirtely työpajassa on erittäin helppoa. Mukana liukupöytä ja ohjaimet.

Tämä huippulaatuinen saha painaa 46 kg.Moottori: 2,2 kW-230 V. Maksimi sahaus 90 mm, terän kallistus 45 astetta. (Tarkalla käsipyöräsäädöllä) Terä: 315 mm - reikä30 mm. Puruimuliitäntä.
Liukupöytä. Lisäpöytä mukana vakiona. Lisäpöytä voidaan asentaa joko sivulle tai taakse. CE-turva-ja sähkömääräyksien mukainen.   Rakennusalan ammattilaisten suosima malli.
Tarjoushinta 389 € sis. ALV
Nova CBS-315 sirkkeli_
Klikkaamalla kuvaa, näet sen suurennettuna
Katso lisäkuvat
Taittuvien jalkojen ansiosta sirkkeli kulkee kätevästi mukana työmaalle