Etsi tuotteita

 
 


  06 - 4333888
  06 - 4331049
 
varasto@koneita.com

  Janne Lillvis
  050 - 4052031
 
janne.lillvis@koneita.com

  Sami Kulju
  050 - 3266063
 
sami.kulju@koneita.com

  Jukka Valkama
  040 - 7720759
  jukka.valkama@koneita.com

  Toimitusjohtaja:
  Tuomas Tukeva
  040 - 4555302
 
tuomas.tukeva@koneita.com

  Huolto (työstökoneet)
  huolto@koneita.com
  040 - 0476692


  Radiolaitemyynti:
 
  Jyrki Nieminen
  040 - 8273811
 
jyrki.nieminen@koneita.com
Tilaa
uutiskirje!
Tilaa
katalogi!
Digitaalisella nopeusnäytöllä ja laser osoittimella varustettu pylväsporakone malli, jossa  portaaton nopeuden säätö! Porakone, joka ei maksa liikaa, mutta tarjoaa tuotekehityksen viimeisimmät hienoudet  ja parannukset.

Moottoriteho: 450 W / 230 V Karakoko: 16 mm, MK-2 Nopeudet portaattomasti: 500 - 2600 r/min Pöytä: 300 mm Jalusta: 220 x 360 mm
Runko: 72 mm. Korkeus: 870 mm Paino: 37 kg

Huom. Tämä kone ei ole halpakaupojen ekonomimalli!
Tehty kovaan ammattikäyttöön!

        

Nova 116  - Porakone


Tarjoushinta 345 € sis. ALV
Tekniset tiedot                                 Nova 116 Porakone
Moottori                                             450 W / 230 V
Nopeudet                                           500 - 2600 rpm
Kara                                                  3-16 mm / MK2
Karan liike                                          60 mm
Karan etäisyys runkoon                       182 mm
Rungon halkaisija                                72 mm
Pöydän halkaisija                                300 mm
Jalusta                                               220 x 360 mm
Korkeus                                             870 mm
Paino                                                 37 kg
Laserosoitin porauskohdalle

Mukana tulee
Poraistukka 3-16mm
Etusivu  >   Porakoneet  >  Nova 116
Klikkaamalla kuvaa, näet sen suurennettuna
Klikkaamalla kuvaa, näet sen suurennettuna