Etsi tuotteita

 
 


  06 - 4333888
  06 - 4331049
 
varasto@koneita.com

  Janne Lillvis
  050 - 4052031
 
janne.lillvis@koneita.com

  Sami Kulju
  050 - 3266063
 
sami.kulju@koneita.com

  Jukka Valkama
  040 - 7720759
  jukka.valkama@koneita.com

  Toimitusjohtaja:
  Tuomas Tukeva
  040 - 4555302
 
tuomas.tukeva@koneita.com

  Huolto (työstökoneet)
  huolto@koneita.com
  040 - 0476692


  Radiolaitemyynti:
 
  Jyrki Nieminen
  040 - 8273811
 
jyrki.nieminen@koneita.com
Tilaa
uutiskirje!
Tilaa
katalogi!

Nova 2500


Mikroskooppi

Nova 2500 on uusinta tekniikkaa oleva
huippuluokan mikroskooppi vaativaan käyttöön. Tässä mallissa on perinteinen kiikarityyppinen kaksiputkinen katsontapää, jossa säädöt käyttäjille sopiviksi.


- Suurennus: 40x, 100x, 250x, 400x, 1000x ja 2500x
- Objektiivit: 4x, 10x, 40x ja 100x
- Mitat
290 x 230 x 420 mm
- Paino: 5kg 
      Katso lisätiedot

795 €
Tarjoushinta 695 €

Mikroskoopit

Etusivu  >   Mikroskoopit