Etsi tuotteita

 
 


  06 - 4333888
  06 - 4331049
 
varasto@koneita.com

  Janne Lillvis
  050 - 4052031
 
janne.lillvis@koneita.com

  Sami Kulju
  050 - 3266063
 
sami.kulju@koneita.com

  Jukka Valkama
  040 - 7720759
  jukka.valkama@koneita.com

  Toimitusjohtaja:
  Tuomas Tukeva
  040 - 4555302
 
tuomas.tukeva@koneita.com

  Huolto (työstökoneet)
  huolto@koneita.com
  040 - 0476692


  Radiolaitemyynti:
 
  Jyrki Nieminen
  040 - 8273811
 
jyrki.nieminen@koneita.com
Tilaa
uutiskirje!
Tilaa
katalogi!
Vaativalle harrastajalle soveltuva monipuolinen alajyrsin. Meillä vakiovarusteena liukupöytä. Helppo ja nopea karan korkeudensäätö. 1400/ 4000/6000/9000 rpm kierrosnopeudet kutterille. Laadukas ja tukeva rakenne, varmatoiminen puuntyöstäjän apulainen!
Tarjous 995 € sis. ALV
Tekniset tiedot                          
Moottori                                        
Nopeusalueet                              
Karan koko                                  
Karan korkeus

Pöydän koko                                
Liukupöydän koko                
Koneen mitat                         
Paino                                           

Mukana tulee
Hiontarulla 1-1/2'', 2'' ja 3'
Yläjyrsimen kiristysholkit 6, 8 ja 10 mm

Lisävarusteet
Hiontaputket P80                           
13 terän setti ja terän kiinnitysosa 
13 terän setti vastaterillä
38 terän setti vastaterillä
Syöttölaite   

Huom. 3-vaihepistoke ei sisälly pakettiin                                               
Etusivu  >   Alajyrsimet  >   Nova 5000 alajyrsin
Nova 5000 toimii myös hiomakoneena.
Mukana kolme hiontarullaa ja yläjyrsimen kiristysholkit
www.koneita.com
Nova PF32 syöttölaite
lisätiedot
Nova 5000 Alajyrsin
1,5 kW / 380 V
1400, 4000, 6000, ja 9000 rpm
30 mm
0-110 mm

600 x 400 mm
400 x 250 mm
1075x770x1120 mm
98 kg






2,50 €
195 €
195 €
495 €
645 €


Katso lisäkuvat

Nova 5000 - Alajyrsin