Etsi tuotteita

 
 


  06 - 4333888
  06 - 4331049
 
varasto@koneita.com

  Janne Lillvis
  050 - 4052031
 
janne.lillvis@koneita.com

  Sami Kulju
  050 - 3266063
 
sami.kulju@koneita.com

  Jukka Valkama
  040 - 7720759
  jukka.valkama@koneita.com

  Toimitusjohtaja:
  Tuomas Tukeva
  040 - 4555302
 
tuomas.tukeva@koneita.com

  Huolto (työstökoneet)
  huolto@koneita.com
  040 - 0476692


  Radiolaitemyynti:
 
  Jyrki Nieminen
  040 - 8273811
 
jyrki.nieminen@koneita.com
Tilaa uutiskirje!
Tilaa katalogi tästä

Nova TS-8 - Sirkkeli

Tekniset tiedot
Moottori
Maksimi sahauskapasiteetti
Terän koko
Teräreikä
Terän kallistus
Puruimu liitäntä
Pöydän koko
Päätypöydän koko
Liukupöydän koko
Liukupöydän liike
Koko
Paino

Lisävarusteet
Siirtokärryt

Huom. 3-vaihepistoke ei sisälly pakettiin
Etusivu  >  Sirkkelit  >   Nova TS-8 - Sirkkeli
Pienten tarkkuussirkkeleiden aatelia! Erittäin laadukas pikku sirkkeli valurautaisella työpöydällä. Tehokas 1,1kW moottori. Vakaa ja värinätön käyttö, vaativan harrastajan sekä ammattilaisen valinta.

NOVA TS-8 on uutuusmalli, jossa on tukeva valurautainen pöytä. 2kpl 300x530mm jatkoja pöytään helpottaa isommankin kappaleen tarkkaa sahausta. 1000mm kiskolla varustettu valurautainen likupöytä mukana hinnassa (pöydän liike 710mm). 1,1kW 3- vaihemoottori on vääntävä ja tehokas. Käsipyörillä helpot, tarkat ja nopeat säädöt. Vertaa hintaa ja laatua, NOVA TS-8 on ykkönen!
Tarjoushinta 895 € sis. ALV
Katso lisäkuvat
TS-8 Sirkkeli
1,1 kW / 380 V / 2850 rpm
90°/ 60mm, 45°/ 45mm
200mm
30mm
0 - 45°
1x25 ja 1x50mm
400 x 530mm
2x300x530mm
250 x 400mm
1000mm
1000x1430x870mm
87 kg


89 €