Etsi tuotteita

 
 


  06 - 4333888
  06 - 4331049
 
varasto@koneita.com

  Janne Lillvis
  050 - 4052031
 
janne.lillvis@koneita.com

  Sami Kulju
  050 - 3266063
 
sami.kulju@koneita.com

  Jukka Valkama
  040 - 7720759
  jukka.valkama@koneita.com

  Toimitusjohtaja:
  Tuomas Tukeva
  040 - 4555302
 
tuomas.tukeva@koneita.com

  Huolto (työstökoneet)
  huolto@koneita.com
  040 - 0476692


  Radiolaitemyynti:
 
  Jyrki Nieminen
  040 - 8273811
 
jyrki.nieminen@koneita.com
Tilaa uutiskirje!
Tilaa katalogi tästä

Nova TS-12 - Sirkkeli (heavy duty)

Tekniset tiedot
Moottori
Maksimi sahauskapasiteetti
Terän koko
Teräreikä
Terän kallistus
Puruimu liitäntä
Keskipöydän koko
Takapöydän koko
Sivupöydän koko
Liukupöydän koko
Liukupöydän liike
Paino

Lisävarusteet
Siirtokärryt

Huom. 3-vaihepistoke ei sisälly pakettiin
Etusivu  >  Sirkkelit  >   Nova TS-12 - Sirkkeli
Erittäin isolla työpöydällä varustettu ammattilaisentyökone! Tämä malli on eräs maailman eniten myytyjä tarkkuussirkkeleitä. Myydään yli 100 maassa. Tehokas 380 V. kolmivaihe 2,8 kW:n moottori. Terää voidaan kallistaa 45° astetta. Laadukas liukupöytä ohjaimineen mukana. Kovaan ammattikäyttöön valmistettu huippuluokan tarkkuuspyörösaha. Tarkat mitta-asteikot pöydässä. Vahvat ja 100% paikallaan pysyvät vasteet. 100% varma lukitus.
Saatavana myös pyörillä - helposti liikuteltava.
Ammattilaisten käyttämä suosima tarkkuus-saha.
Tarjoushinta 2 890 € sis. ALV
Katso lisäkuvat
TS-12 Sirkkeli
2,8 kW / 380 V. / 4000 rpm
100mm
315mm
30mm
0 - 45°
100 mm
600 x 800mm
600 x 600mm
2 x 400 x 800
500 x 400mm
2000mm
260 kg


89 €

Pyörät ja kuljetusalusta
saatavana lisävarusteena.
Huom. 3-vaihepistoke ei sisälly pakettiin