Etsi tuotteita

 
 


  06 - 4333888
  06 - 4331049
 
varasto@koneita.com

  Janne Lillvis
  050 - 4052031
 
janne.lillvis@koneita.com

  Sami Kulju
  050 - 3266063
 
sami.kulju@koneita.com

  Jukka Valkama
  040 - 7720759
  jukka.valkama@koneita.com

  Toimitusjohtaja:
  Tuomas Tukeva
  040 - 4555302
 
tuomas.tukeva@koneita.com

  Huolto (työstökoneet)
  huolto@koneita.com
  040 - 0476692


  Radiolaitemyynti:
 
  Jyrki Nieminen
  040 - 8273811
 
jyrki.nieminen@koneita.com
Tilaa uutiskirje!
Tilaa katalogi tästä

Nova MJ2325 B - Sirkkeli

Tekniset tiedot
Moottori
Maksimisahauskapasiteetti
Terän koko
Teräreikä
Terän kallistus
Pöydän koko

Huom. 3-vaihepistoke ei sisälly pakettiin


Puruimurin liitosleveys
Paino


Lisävarusteet

Sirkkelin terän sovitinrengas 30mm - 25,4mm(1'')
D=30x25,4x2mm

Etusivu  >  Sirkkelit  >   Nova MJ2325 B - Sirkkeli
Tässä on malli, jokaerittäin suosittu mm. USA:ssa. Erittäin kilpailukykyinen hinta ammattikoneiden sarjassa. Tässä ainutlaatuisen monipuolinen ja laadukas malli kovaan ammattikäyttöön. Hanki nyt ammattilaisen tarkkuuspyörösaha kaikilla herkuilla. Suoratuontimme ansiosta huippuedullisesti - vertaa vastaaviin markkinoilla.
Valettu tukeva ja kestävä pöytä.
Moottori on tehokas 2,2 kW / 3800 V. jossa pyörimisnopeus 2800 rpm. Terää voidaan kallistaa 45° astetta ja rungossa on puruimurille paikka (100mm).  Tarkat ja tukevat vasteet.


Tarjoushinta 1390 € sis. ALV
MJ2325 B Sirkkeli
2,2 kW / 380 V / 2800 rpm
90° 75mm / 45° 60 mm
254 mm
25,4 / 30 mm
0 - 45°
560 x 800 mm + 2kpl lisäpöytiä         á 305 x 800 mm



100 mm
177 kg




10 €


IMG_0040
Huippulaadukas
puutyöverstaan tarkkuussirkkeli
erittäin edulliseen
suoratuonti
hintaamme.

Katso lisäkuvat