Etsi tuotteita

 
 


  06 - 4333888
  06 - 4331049
 
varasto@koneita.com

  Janne Lillvis
  050 - 4052031
 
janne.lillvis@koneita.com

  Sami Kulju
  050 - 3266063
 
sami.kulju@koneita.com

  Jukka Valkama
  040 - 7720759
  jukka.valkama@koneita.com

  Toimitusjohtaja:
  Tuomas Tukeva
  040 - 4555302
 
tuomas.tukeva@koneita.com

  Huolto (työstökoneet)
  huolto@koneita.com
  040 - 0476692


  Radiolaitemyynti:
 
  Jyrki Nieminen
  040 - 8273811
 
jyrki.nieminen@koneita.com
Tilaa uutiskirje!
Tilaa katalogi tästä

Nova MJ2325 A - Sirkkeli

Tekniset tiedot
Moottori
Maksimisahauskapasiteetti
Terän koko
Teräreikä
Terän kallistus
Työpöydän korkeus
Vakiopöydän koko
Jatkopöydän koko
Liukupöydän koko
Katkaisu kapasiteetti
Paino

Huom. 3-vaihepistoke ei sisälly pakettiin

Lisävarusteet

Sirkkelin terän sovitinrengas 30mm - 25,4mm(1'')
D=30x25,4x2mm

Etusivu  >  Sirkkelit  >   Nova MJ2325 A - Sirkkeli
Tässä on malli, jokaerittäin suosittu mm. USA:ssa. Erittäin kilpailukykyinen hinta. Tässä ainutlaatuisen monipuolinen ja laadukas malli kovaan ammattikäyttöön. Suoratuontimme ansiosta erittäin edullinen hinta.
Moottori on tehokas 2,2 kW / 380 V. jossa pyörimisnopeus 2800 rpm. Terää voidaan kallistaa 45° astetta ja rungossa on puruimurille paikka (100mm).
Liukupöytä vakiona mukana. Kuvan kaikki ohjaimet kuuluvat vakiovarusteisiin.

Kun haluat työpajaasi tarkkuuspyörösahan todella edullisesti, se on tässä. Useita satoja käytössä tällä hetkellä Suomessa! Varaa nyt omasi!
Heti varastosta.



Tarjoushinta 1 690 € sis. ALV
Markkinoiden kovin sirkkelitarjous
Katso lisäkuvat
MJ2325 A Sirkkeli
2,2 kW / 380 V / 2800 rpm
90° 75mm / 45° 60 mm   
254mm
25,4 / 30mm
0 - 45°
800 mm
560 x 800mm
305 x 800mm
500 x 600mm
1300mm
177 kg





10 €

IMG_0040