Etsi tuotteita

 
 


  06 - 4333888
  06 - 4331049
 
varasto@koneita.com

  Janne Lillvis
  050 - 4052031
 
janne.lillvis@koneita.com

  Sami Kulju
  050 - 3266063
 
sami.kulju@koneita.com

  Jukka Valkama
  040 - 7720759
  jukka.valkama@koneita.com

  Toimitusjohtaja:
  Tuomas Tukeva
  040 - 4555302
 
tuomas.tukeva@koneita.com

  Huolto (työstökoneet)
  huolto@koneita.com
  040 - 0476692


  Radiolaitemyynti:
 
  Jyrki Nieminen
  040 - 8273811
 
jyrki.nieminen@koneita.com
Tilaa uutiskirje!
Tilaa katalogi tästä

Nova W22/3200 - Levysaha

Tekniset tiedot
Moottori
Piirtoterän moottori
Piirtoterä
Sahauskapasiteetti (300 mm)
Terän koko
Terän kallistus
Vasteen ja terän väli

Pääpöytä
Liukupöydän koko
Liukupöydän jatke
Puruimurin liitosleveys
Paino
Mitat

Huom. 3-vaihepistoke ei sisälly pakettiin
Etusivu  >  Sirkkelit  >   Nova W22/3200 - Levysaha
Piirtoterällä varustettu huippuluokan levysaha. Korkealuokkainen tarkkuus. Valmistettu parhaista materiaaleista. Suunniteltu kovaan käyttöön. Likukupöytä on toteutettu kuulalaakereilla joka takaa tasaisen ja tarkan liikkeen. Pöytä lujaa materialia, joka kestää kovaa kulutusta. Kulmamittari antaa tarkat lukemat kulma-asetuksille. Kahdella tehokkaalla moottorilla. Anodisoitu liukupöytä karkaistuilla johteilla. Piirtoterä omalla 750 W:n moottorilla. 


Nova W22/3200 levysaha
4 kW / 380 V / 4000/6000 rpm
750 W / 8000 rpm
120 mm, reikä 20 mm
90° 70mm / 45° 55 mm
300mm (Sovitus 250-350mm)
0 - 45°
1250 mm

1600 x 570 mm
3200 x 360 mm
1200 x 600 mm
100mm
790 kg
3200 x 3150 x 900 mm

Katso lisäkuvat
Pöytien mitat
klikkaa tästä isompi kuvat
Tarjoushinta 6 990 € sis. ALV
Sahaus 3200 mm