Etsi tuotteita

 
 


  06 - 4333888
  06 - 4331049
 
varasto@koneita.com

  Janne Lillvis
  050 - 4052031
 
janne.lillvis@koneita.com

  Sami Kulju
  050 - 3266063
 
sami.kulju@koneita.com

  Jukka Valkama
  040 - 7720759
  jukka.valkama@koneita.com

  Toimitusjohtaja:
  Tuomas Tukeva
  040 - 4555302
 
tuomas.tukeva@koneita.com

  Huolto (työstökoneet)
  huolto@koneita.com
  040 - 0476692


  Radiolaitemyynti:
 
  Jyrki Nieminen
  040 - 8273811
 
jyrki.nieminen@koneita.com

Nova Tuurnapuristimet 1t-5t

 
Etusivu  >  Hydrauliset puristimet >  Nova Tuurnapuristimet
 
 
Klikkaamalla kuvaa,
näet sen suurennettuna
Holkkien, akseleiden, tuurnien ym. sisäänpainamiseen ja ulosvetämiseen. Jalusta on valurautaa, hammastanko ja -pyörä terästä.

Neljä kokoa 1t, 2t, 3t ja 5t
Malli TP1 TP2 TP3 TP5
Puristusvoima 1t 2t 3t 5t
Max aukeama 135mm 195mm 288mm 450mm
Kitasyvyys 95mm 145mm 155mm 230mm
Pöydän halk. 120mm 155mm 185mm 260mm
Tanko koko 25x25mm 32x32mm 38x38mm 47x50mm
Paino 12kg 32kg 45kg 123kg
109 € 179 € 259 € 695 €
Katso lisäkuvat