Etsi tuotteita

 
 


  06 - 4333888
  06 - 4331049
 
varasto@koneita.com

  Janne Lillvis
  050 - 4052031
 
janne.lillvis@koneita.com

  Sami Kulju
  050 - 3266063
 
sami.kulju@koneita.com

  Jukka Valkama
  040 - 7720759
  jukka.valkama@koneita.com

  Toimitusjohtaja:
  Tuomas Tukeva
  040 - 4555302
 
tuomas.tukeva@koneita.com

  Huolto (työstökoneet)
  huolto@koneita.com
  040 - 0476692


  Radiolaitemyynti:
 
  Jyrki Nieminen
  040 - 8273811
 
jyrki.nieminen@koneita.com

Nova HP-12S - Hydraulipuristin 12t

 
Etusivu  >  Hydrauliset puristimet >  Nova HP-12S - Hydraulipuristin

Puristusteho
Männän liike
Männän nopeus
Männän halkaisija
Työtilan leveys
Työstö korkeus
Paino
Koko

12 t
130 mm
1,6mm/isku
38 mm
500 mm
450 mm
78 kg
630 x 760 x 1160 mm
Tekniset tiedot                            Hydraulinen puristin HP-12S                     
 
 
375 € sis. ALV
Kätevä pikku puristin monipuoliseen käyttöön. Pieni kokoinen ja vähän tilaa vievä malli, sopii vaikka työpöydälle. Käsipumpulla ohjattava hydraulipaine.
Klikkaamalla kuvaa,
näet sen suurennettuna