Etsi tuotteita

 
 


  06 - 4333888
  06 - 4331049
 
varasto@koneita.com

  Janne Lillvis
  050 - 4052031
 
janne.lillvis@koneita.com

  Sami Kulju
  050 - 3266063
 
sami.kulju@koneita.com

  Jukka Valkama
  040 - 7720759
  jukka.valkama@koneita.com

  Toimitusjohtaja:
  Tuomas Tukeva
  040 - 4555302
 
tuomas.tukeva@koneita.com

  Huolto (työstökoneet)
  huolto@koneita.com
  040 - 0476692


  Radiolaitemyynti:
 
  Jyrki Nieminen
  040 - 8273811
 
jyrki.nieminen@koneita.com
Tilaa uutiskirje!
Tilaa katalogi tästä
Uusi pöytämalliNova MM 13 poratalttakone nyt myynnissä. Soveltuu ammatti-ja harrastekäyttöön. Ihanteellinen myös oppilaitosten käyttöön. Ei vie paljoa tilaa. Helppo käyttää. Varmatoiminen ja luotettava.

Nova MM13 - Poratalttakone

 
Etusivu  >   Poratalttakoneet  >  Nova MM13 - Poratalttakone

Moottori
Taltat
Istukka
Paino

Mukana tulee
Lisävarusteet

1/4" (6,35mm) porataltta
3/8" (9,525mm) porataltta
1/2" (12,70mm) porataltta
5/8" (15,875mm) porataltta

370 W / 230 V.
1/4" - 5/8''  (6,35 - 15,87mm)
13mm
24 kg

3/8'' porataltta

19 €
19 €
19 €
19 €
Tekniset tiedot                             Nova MM13                         
295 € sis. ALV