Etsi tuotteita

 
 


  06 - 4333888
  06 - 4331049
 
varasto@koneita.com

  Janne Lillvis
  050 - 4052031
 
janne.lillvis@koneita.com

  Sami Kulju
  050 - 3266063
 
sami.kulju@koneita.com

  Jukka Valkama
  040 - 7720759
  jukka.valkama@koneita.com

  Toimitusjohtaja:
  Tuomas Tukeva
  040 - 4555302
 
tuomas.tukeva@koneita.com

  Huolto (työstökoneet)
  huolto@koneita.com
  040 - 0476692


  Radiolaitemyynti:
 
  Jyrki Nieminen
  040 - 8273811
 
jyrki.nieminen@koneita.com
 

Impedanssi
Toistotaajuus
Teho



320 Ohmi
20 - 20000 hz
100 mW

Tekniset tiedot                            Headset 01                    
 
 
15 € sis. ALV

Headset 01 Kuulokkeet

Etusivu  > Metallinilmaisimet >  Headset 01 Kuulokkeet
Lisävarusteena Nova 6, 10 ja 26 metallin ilmaimille. Hyvin melulta suojatut kuullokkeet. Toimii myös muihin normaaleihin liittimiin.
Äänenoimakkuuden säätö johdossa. Huippuluokan kuulokkeet.

Laadukkaat ja miellyttävät käyttää.  Nämä kuulokkeet soveltuvat kaikille metallin ilmaisin malleille, jotka ovat meillä myynnissä.