Etsi tuotteita

 
 


  06 - 4333888
  06 - 4331049
 
varasto@koneita.com

  Janne Lillvis
  050 - 4052031
 
janne.lillvis@koneita.com

  Sami Kulju
  050 - 3266063
 
sami.kulju@koneita.com

  Jukka Valkama
  040 - 7720759
  jukka.valkama@koneita.com

  Toimitusjohtaja:
  Tuomas Tukeva
  040 - 4555302
 
tuomas.tukeva@koneita.com

  Huolto (työstökoneet)
  huolto@koneita.com
  040 - 0476692


  Radiolaitemyynti:
 
  Jyrki Nieminen
  040 - 8273811
 
jyrki.nieminen@koneita.com
 

Moottori
Maksimi sahaus korkeus
Kitasyvyys
Sahausnopeus
Pöydän koko
Pöydän liike

Terän mitat
Teräpyörän koko
Mitat
Paino

Lisävarusteet

Varaterät

550 W / 230 V
270  mm
240 mm
264 m / min.
440 x 570 mm
225 mm

2085 x 15 mm (4 hammasta 25mm:llä)
250 mm
620 x 520 x 1540 mm
53 kg



37,50 €
Tekniset tiedot                            Lihavannesaha RQ250                       
 
 
495 € sis. ALV
Laadukas ja suosittu vannesaha kaikkeen lihan leikkaukseen. Valmistaja myy Q250 mallia tällä hetkellä yli 80:n maahan.
Luotettava ja varmakäyttöinen saha. Varustettu tehokkaalla 550 W 220V:n moottorilla.
Lihamylly mukana.  Maksimi leikkauskorkeus on 270 mm Maksimi leveys on 240 mm
Pöydän koko: 440 x 570 mm
Pöydän maksimi liukuma: 225 mm
Nopeus: 4,4 m / sek.
Terä: 2085 mm x 15 mm
(4 hammasta / 25 mm:llä)
Pyörän koko: 250 mm
Mitat: 620 x 520  x 1540 mm
Paino: 53 kg

Tässä mallissa on vakiona lihamylly. (kuva alla) Tukeva rakenne. Värinätön käynti. 

Tilaa omasi edulliseen "tehtaan hintaan". Ei välikäsiä nostamassa hintaa.
Katso lisäkuvat

Nova RQ250 - Lihavannesaha

Etusivu  >   Nova RQ250 - Lihavannesaha
Myös lihamylly tulee vakiovarusteena mukaan. Kiinteä asennus pöydän alapuollella. Jauhelihan ymv. valmistus käy nyt  näppärästi samalla koneella.