Etsi tuotteita

 
 


  06 - 4333888
  06 - 4331049
 
varasto@koneita.com

  Janne Lillvis
  050 - 4052031
 
janne.lillvis@koneita.com

  Sami Kulju
  050 - 3266063
 
sami.kulju@koneita.com

  Jukka Valkama
  040 - 7720759
  jukka.valkama@koneita.com

  Toimitusjohtaja:
  Tuomas Tukeva
  040 - 4555302
 
tuomas.tukeva@koneita.com

  Huolto (työstökoneet)
  huolto@koneita.com
  040 - 0476692


  Radiolaitemyynti:
 
  Jyrki Nieminen
  040 - 8273811
 
jyrki.nieminen@koneita.com


Monipuolinen jyrsinkone konepajoille ja metallin työstöä tekeville ammattilaisille. Nova 50C mallia viedään kaikkiin neljään maanosaan ja yli 100:n maahan. Erittäin korkea laatu, tukeva rakenne, paino 770 kg. Valmistettu vaativalle käyttäjälle.  Iso ristisyöttöpöytä: 1000 x 240 mm. Koneet on varustettu selkeällä Sino kolmiakseli diginäytöllä. Nopeudet 115-1750rpm 8kpl. Koneessa on paljon hienouksia ja toimintoja, jotka puuttuvat halvemmista malleista, kuten 3-akselin diginäyttö. Tämä malli on huippusuosittu ympäri maailman.


Suomen paras jyrsinkonetarjous! Vertaa mihin tahansa markkinoilla! Huomioi, että koneet ovat Suomessa varastossamme. Ei etukäteis - tai varausmaksuja. Varaosat aina saatavana. Tehtaan tuki mahdollisissa ongelmatilanteissa. Huomoi, että jotkut nettikauppiaat tarjoavat tätä mallia esim. itävaltaisena eri tunnuksilla. Tule tutustumaan paikan päälle. Kerromme lisää. Meiltä ostat turvallisesti.

Nova 50C  - Jyrsinkone

Etusivu  >   Jyrsinkoneet >   50C Jyrsinkone

Moottori

Nopeusalue

Karan kartio
Karanliike
Etäisyys karasta runkoon
Etäisyys karasta pöytään
Jyrsinpään kallistus
Jyrsintäkapasiteetti
Porauskapasiteetti
T-urat


Työpöydän koko
Pöydän liike
Mitat
Paino

      
Mukana tulee


Diginäyttö, työvalo
Jäähdytysjärjestelmä
holkit ISO40->MK4, ISO40->MK3
ISO40->MK2, ISO40-> porakartio B16
Koneruuvipuristin. Leuat 160x37mm
Poraistukka 16mm,
Sovitinholkkia 4, 5, 6, 8, 10, 12. 14, 16 mm
T-ura pulttia

850W /1500W / 380 V

8 nopeutta   115 - 1750  rpm

ISO40
120 mm
200 - 550 mm
100 - 480 mm
90°
25 mm
50 mm
14 mm


1000 x 240 mm
600 x 230 mm
1120 x 1060 x 2035 mm
770 kg











Tekniset tiedot                                           50C metallijyrsinkone
Tarjoushinta 7 290  € sis. ALV
Katso lisäkuvat
 
Klikkaamalla kuvaa, näet sen suurennettuna
Katso lisäkuvat