Etsi tuotteita

 
 


  06 - 4333888
  06 - 4331049
 
varasto@koneita.com

  Janne Lillvis
  050 - 4052031
 
janne.lillvis@koneita.com

  Sami Kulju
  050 - 3266063
 
sami.kulju@koneita.com

  Jukka Valkama
  040 - 7720759
  jukka.valkama@koneita.com

  Toimitusjohtaja:
  Tuomas Tukeva
  040 - 4555302
 
tuomas.tukeva@koneita.com

  Huolto (työstökoneet)
  huolto@koneita.com
  040 - 0476692


  Radiolaitemyynti:
 
  Jyrki Nieminen
  040 - 8273811
 
jyrki.nieminen@koneita.com
 

Nova WB-14 - Höyläpenkki

Etusivu  >   Höyläpenkit  >   Nova WB-14
Tekniset tiedot                              Nova WB-14
Mitat                                              1260 x 610 x 840 (pit. x lev. x kork.)
Paino                                             44 kg


Tässä erittäin suosittu ja korkealaatuinen höyläpenkki, joka on valmistettu saksan pyökistä. Kestävä ja tukeva penkki edulliseen hintaan. Ihanteellinen  esim. oppilaitoksille. Varustettu neljällä laatikolla sekä isolla kaapilla, jossa voit säilyttää työkaluja. Pöydän alla on myös kätevä säilytystila työkaluja varten. Säästää tilaa työpöydällä. Tässä laadukas, mutta hinnaltaan edullinen höyläpenkki, silloin kun ei ole tarvetta hankkia ns. täysikokoista iso ja painavaa penkkiä.  
Katso lisäkuvat
Tarjous 295 € sis. ALV